PL | EN

 

 


Zaproszenie burmistrza


Z polską gościnnością  zapraszam do Serocka. Jako mieszkaniec i jako gospodarz.
Tu żyję od lat. Tu pracuję. Tu wychowały się moje dzieci. To moje miejsce i mój dom. Serock to niewielka, ale bardzo aktywna gmina, urokliwie położona w północnej części Mazowsza. To dobre miejsce do zamieszkania i odpoczynku, miejsce, które łączy  w sposób niezwykły innowacyjne inwestycje z dbałością o rekreacyjne i przyrodnicze walory.
Na naszym terenie otwartość na to, co nowe współistnieje z troską i kultywowaniem tego, co wynika z historycznej spuścizny. Serock jest bowiem miastem o średniowiecznych korzeniach, którego rozwój determinowało w znaczący sposób położenie u zbiegu dwu rzek – Bugu i Narwi. Dzisiejszy charakter gminy determinuje sąsiedztwo Jeziora Zegrzyńskiego i bliskość Warszawy. Dobra dostępność komunikacyjna, stale rozwijana  infrastruktura techniczna oraz gotowość władz samorządowych  do współpracy w zakresie szeroko pojmowanych inwestycji sprawiają, że Serock jest wygodnym miejscem i do życia i odpoczynku.
Jako mieszkaniec i gospodarz zapraszam do Serocka – na chwilę relaksu, na kilka dni  odpoczynku, na inwestycyjny rekonesans, a może nawet  resztę życia…

 

 

 


Urząd Miasta i Gminy w Serocku
ul. Rynek 21 05-140 Serock, tel. 022 782 88 00, fax 022 782 74 99,
umg@serock.pl

Copyright Serock 2009 Nota Prawna Polityka Prywatności Kontakt

logo